Konkursy powiatowe, wojewódzkie i ogólnopolskie Najważniejsze osiągnięcia szkoły do 2014 r. Sukcesy szkoły Szkolne programy autorskie Certyfikaty Konkursy 2015/2016 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2018/2019

Sukcesy szkoły

Najważniejsze osiągnięcia szkoły to:

• Główna nagroda „ Szkolnego Pulitzera” za najlepszą gazetkę województwa zachodniopomorskiego w kategorii  szkół podstawowych.
  • Od kilku lat szkoła jest w czołówce najlepszych szkół w osiąganiu wysokich wyników w sprawdzianach po szkole podstawowej ( I miejsce w gminie i powiecie gryfińskim).
  • Udział uczniów w konkursach przedmiotowych na szczeblu powiatowym i wojewódzkim: tytuł laureata i tytuły finalistów w konkursach z języka polskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.
  • Tytuł laureata w Konkursie Humanistycznym  w XII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowanym dla szkół województwa zachodniopomorskiego.
  •  III miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Szkolnych w Badmintonie  drużynowym (2005).
  •  III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych (2007).
  • Duże sukcesy sportowe w Rejonowych I Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, głównie w piłce siatkowej, nożnej i tenisie stołowym.
  • I miejsce w powiatowym, I miejsce w wojewódzkim i IV miejsce w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Turystyczno- Krajoznawczym (2013).
  • Wyróżnienie Kuratora Oświaty i Wojewody Zachodniopomorskiego za projekt dotyczący przygotowań
    do obchodów Święta Niepodległości (2012).
  • Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie za scenariusz „Śpiewajmy Hymn Narodowy” (2013).
  • Wyróżnienie w wojewódzkim Konkursie Recytatorskim (2013).
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu powiatowym.
  • Wyróżnienie w konkursie powiatowym na film promujący zdrowy styl życia w ramach programu „ Trzymaj formę „ (2013) .